Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

NOVINKY

arr3Rozbory balených vod Shrnutí: Balené vody musí splňovat požadavky legislativy na obsah cizorodých látek Rozbory... arr3LEGIONELLA A LEGIONÁŘSKÁ NEMOCLegionářská nemoc je druh pneumonie způsobený bakterií Legionella pneumophila a příbuznými... arr3Novela vyhlášky č. 252/2004 Sb.Dne 14.5.2014 byla vydána ve Sbírce zákonů ČR pod číslem 83/2014 Sb. novela vyhlášky č. 252/2004... arr3Zapáchající teplá (ohřívaná) vodaTaké Vás trápí nepříjemný zápach teplé vody? Už jste vyzkoušeli všechny možné rady na odstranění...

KONTAKTY

Vodohospodářská správa ČR
Primátorská 36
180 00 Praha 8
tel: 228 222 168
napište nám

Úvod » Služba "SAVE TIME"

SAVE TIME doručení a svoz vzorků po celé ČR

 

Vše začíná objednáním rozboru na tel. čísle 228 222 168 nebo e-mailové adrese kancelar@vodosprava.cz 

 

 

Po objednání Vám bude doručen přepravní společností termo box, který obsahuje sterilní vzorkovnice, chladící element, průvodku vzorku a pokyny k odběru. Po přijetí uložte chladící element do mrazničky.

 

Následující den (nebo dle dohody) naplňte dle pokynů vzorkovnice a společně s chladícím elementem vložte zpět do termo boxu a předejte box řidiči přepravní společnosti (den svozu vzorku je nutné předem domluvit).

 

 

Vyhotovené výsledky Vám budou zaslány poštou nebo e-mailem společně s fakturou.

 

TIP! přijetí i svoz vzorků je možné objednat na jakoukoli adresu v ČR např. do zaměstnání.

Obsah termoboxu