Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

NOVINKY

arr3Rozbory balených vod Shrnutí: Balené vody musí splňovat požadavky legislativy na obsah cizorodých látek Rozbory... arr3LEGIONELLA A LEGIONÁŘSKÁ NEMOCLegionářská nemoc je druh pneumonie způsobený bakterií Legionella pneumophila a příbuznými... arr3Novela vyhlášky č. 252/2004 Sb.Dne 14.5.2014 byla vydána ve Sbírce zákonů ČR pod číslem 83/2014 Sb. novela vyhlášky č. 252/2004... arr3Zapáchající teplá (ohřívaná) vodaTaké Vás trápí nepříjemný zápach teplé vody? Už jste vyzkoušeli všechny možné rady na odstranění...

KONTAKTY

Vodohospodářská správa ČR
Primátorská 36
180 00 Praha 8
tel: 721 321 802
napište nám

O společnosti

Společnost CENTRUM VODY vznikla v roce 2011 a vytvořila tým odborníků v oblasti vodního hospodářství specializující se na ochranu vod, především její čištění a úpravu, laboratorní činnost a prodej analytických a testovacích přístrojů.

V roce 2016 došlo ke sloučení se společností Vodohospodářské služby ČR a nadále pro Vás funguje pod společným jménem Vodohospodářská správa ČR jako silnější partner s rozrůstající se kapacitou a nabídkou služeb.

 

---------------------------------------------------------------------

Volné pracovní pozice:

- konzultant

  příjem vzorků, komunikace se zákazníky

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail info@centrumvody.cz