NOVINKY

arr3Rozbory balených vod Shrnutí: Balené vody musí splňovat požadavky legislativy na obsah cizorodých látek Rozbory... arr3LEGIONELLA A LEGIONÁŘSKÁ NEMOCLegionářská nemoc je druh pneumonie způsobený bakterií Legionella pneumophila a příbuznými... arr3Novela vyhlášky č. 252/2004 Sb.Dne 14.5.2014 byla vydána ve Sbírce zákonů ČR pod číslem 83/2014 Sb. novela vyhlášky č. 252/2004... arr3Zapáchající teplá (ohřívaná) vodaTaké Vás trápí nepříjemný zápach teplé vody? Už jste vyzkoušeli všechny možné rady na odstranění...

KONTAKTY

Vodohospodářská správa ČR
K Březiněvsi 474/5
182 00 Praha 8
tel: 721 321 802
napište nám

Úvod » Rozbory vody v ČR » Zlínský kraj

Rozbory vody ve Zlínském kraji

Poptáváte rozbor vody?

Jste ze Zlínského kraje?

Kontaktujte nás, vše za Vás zařídíme, bez nutnosti návštěvy laboratoře.

Revoluční služba SAVE TIME Vám umožní zjednodušit celý proces spojený s rozborem vody. Jednoduše objednejte Vámi vybraný rozbor vody na telefonním čísle 721 321 802 a hned následující den Vám bude kurýrem doručen termo box se vzorkovnicemi. Další den předáte termo box s naplněnými vzorkovnicemi opět kurýrovi, který je sveze do laboratoře. Výsledný protokol Vám doručíme poštou nebo e-mailem. Adresu pro kurýra lze zvolit domů, na chatu nebo třeba do zaměstnání, jednoduše tam, kde jste přes den k zastížení. 

 

Možnosti převzetí a předání vzorku pro Zlínský kraj: 

   -vzorkovnice doručíme a vyzvedneme na Vámi uvedené adrese

   -vzorkovnice si vyzvednete a předáte na depu GLS Kotojedy 14, Kroměříž

 

V rámci našich služeb jsme se snažili co nejvíce zjednodušit celý proces provedení rozboru vody, počínaje vyzvednutím vzorkovnic na vodu z laboratoře, doručením naplněných vzorkovnic až po předání protokolu s výsledky. Vše nyní vyřídíte pohodlně z domova díky nové službě - SAVE TIME. Věříme, že Vám naše služby ušetří nemalé náklady spojené s dopravou do laboratoře, ale především čas, který je k nezaplacení.

 

»Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo e-mailem. Pokud si nejste jisti správným výběrem rozboru, kontaktujte nás, rádi pomůžeme a vše vysvětlíme. Objednávku Vám telefonicky potvrdíme a domluvíme možné termíny doručení a svozu odběrového boxu.

»V domluvený den Vám kurýr přepravní společnosti doručí odběrový box na vámi zvolenou adresu.

»Při náběru vzorku postupujte dle pokynů uvedených v přiloženém návodu.

»Svoz odběrového boxu proběhne v den dle domluvy. Box předáte kurýrovi přepravní společnosti.

»Laboratoř provede požadované analýzy a vystaví protokol. Délka zpracování vzorku je závislá na zvoleném  rozsahu rozboru.

»Protokol s výsledky Vám doručíme poštou nebo e-mailem.