Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

NOVINKY

arr3Rozbory balených vod Shrnutí: Balené vody musí splňovat požadavky legislativy na obsah cizorodých látek Rozbory... arr3LEGIONELLA A LEGIONÁŘSKÁ NEMOCLegionářská nemoc je druh pneumonie způsobený bakterií Legionella pneumophila a příbuznými... arr3Novela vyhlášky č. 252/2004 Sb.Dne 14.5.2014 byla vydána ve Sbírce zákonů ČR pod číslem 83/2014 Sb. novela vyhlášky č. 252/2004... arr3Zapáchající teplá (ohřívaná) vodaTaké Vás trápí nepříjemný zápach teplé vody? Už jste vyzkoušeli všechny možné rady na odstranění...

KONTAKTY

Vodohospodářská správa ČR
Primátorská 36
180 00 Praha 8
tel: 228 222 168
napište nám

Praha

Poptáváte rozbor vody?

Jste z Prahy?

Kontaktujte nás, vše za Vás zařídíme, bez nutnosti návštěvy laboratoře.

Revoluční služba SAVE TIME Vám umožní zjednodušit celý proces spojený s rozborem vody. Jednoduše objednejte Vámi vybraný rozbor vody na telefonním čísle 721 321 802 a hned následující den Vám bude kurýrem doručen termo box se vzorkovnicemi. Další den předáte termo box s naplněnými vzorkovnicemi opět kurýrovi, který je sveze do laboratoře. Výsledný protokol Vám doručíme poštou nebo e-mailem. Adresu pro kurýra lze zvolit domů, na chatu nebo třeba do zaměstnání, jednoduše tam, kde jste přes den k zastížení. 

 

Možnosti převzetí a předání vzorku v Praze: 

   -vzorkovnice doručíme a vyzvedneme na Vámi uvedené adrese

   -vzorkovnice si vyzvednete a předáte na adrese K Březiněvsi 474/8, 182 00 Praha 8

 

V rámci našich služeb jsme se snažili co nejvíce zjednodušit celý proces provedení rozboru vody, počínaje vyzvednutím vzorkovnic na vodu z laboratoře, doručením naplněných vzorkovnic až po předání protokolu s výsledky. Vše nyní vyřídíte pohodlně z domova díky nové službě - SAVE TIME. Věříme, že Vám naše služby ušetří nemalé náklady spojené s dopravou do laboratoře, ale především čas, který je k nezaplacení.

 

»Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo e-mailem. Pokud si nejste jisti správným výběrem rozboru, kontaktujte nás, rádi pomůžeme a vše vysvětlíme. Objednávku Vám telefonicky potvrdíme a domluvíme možné termíny doručení a svozu odběrového boxu.

»V domluvený den Vám kurýr přepravní společnosti doručí odběrový box na vámi zvolenou adresu.

»Při náběru vzorku postupujte dle pokynů uvedených v přiloženém návodu.

»Svoz odběrového boxu proběhne v den dle domluvy. Box předáte kurýrovi přepravní společnosti.

»Laboratoř provede požadované analýzy a vystaví protokol. Délka zpracování vzorku je závislá na zvoleném  rozsahu rozboru.

»Protokol s výsledky Vám doručíme poštou nebo e-mailem.